Başkent Konuşma ve Psikolojik Destek Merkezi Ankara

İngilizce Eğitimi

e-Posta Yazdır

Günümüzde İngilizce bilmek mesleki kariyerimizin olmazsa olmazları arasına girmiş durumda. TÜRKİYE' de birçok insan İngilizce öğrenmek uğruna çok büyük oranda maddi güç, enerji ve vakit harcamakta. İngilizce öğrenmek uğruna gösterilen bu büyük çabaya rağmen,alınan netice tatmin edici olmaktan büyük oranda uzak kalmaktadır.

Merkezimiz ingilizce öğrenmek isteyen öğrenci ve çalışanlara sonuca götüren çözümler sunmaktadır. Yabancı dil ağırlıklı okullarda, ingilizce eğitim veren kolejlerde yada liselerin dil bölümlerinde iseniz; ingilizce desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz size profesyonel eğitmenlik yapan öğretmenler önermektedir.

Merkezimiz İngilizce öğretmeni önerirken, öğrencinin ingilizceyi okulunda ne derece yoğunlukta gördüğünü dikkate almaktadır. Özel Okullarda okuyan ve liselerin dil bölümlerinde okuyan öğrencilere İngilizceyi hayatında yoğun bir şekilde kullanan öğretmenleri önermektedir.

İlköğretim ve lisenin tüm kademelerine ingilizce özel ders öğretmen yönlendirmesi yapabilen merkezimizin öğretmenleri; ağırlıklı olarak özel okullarda çalışan öğretmenlerle diğer profesyonellerden oluşmaktadır.

Merkezimiz; öğretmenleriyle ilgili olarak ders alan öğrencilerinden düzenli olarak geri dönüşler almaktadır. Bizden özel ders almaya karar verdiğinizde öğretmenimizin ders verdiği öğrencilerden ve velilerinden görüş almak isteyebilirsiniz. 

Öğretmenlerimizin Verdiği İngilizce Özel Dersler

İngilizce Özel DersKüçük Yaş Grupları İçin İngilizce ( 5-7 yaş grubu)
İngilizce Özel Dersİlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce
İngilizce Özel DersLise Öğrencileri İçin İngilizce
İngilizce Özel DersÜniversite Hazırlık Öğrencileri İçin İngilizce
İngilizce Özel DersÇalışanlar İçin İngilizce