Başkent Konuşma ve Psikolojik Destek Merkezi Ankara

Özel Dersler

e-Posta Yazdır

Matematik

İlköğretim, lise yada sınavlara hazırlıkta matematikten sıkıntı çektiğinizi düşünüyorsanız, eğitim merkezimiz profesyonel özel ders öğretmenleriyle sıkıntılarınızı giderecek özel dersler veriyor.

Öğretmenlerimiz matematik derslerini basitten zora bir yaklaşımla somutlaştırarak işler. Öğrenciye matematiksel bir dil ile değil öğrencinin anladığı dilden matematik anlatarak çözüme ulaşmaya çalışır.

Merkezimizdeki matematik öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş,matematiksel konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi güçlü olan öğretmenlerdir .Matematik öğretmenlerinin tamamına yakını özel ders deneyimli, üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir.

Matematik çocuğunuzun geleceği önünde engel gibi durmasın.
Özel dersin profesyonellerinden ders isteyin. Çocuğunuza destek olalım.

Öğretmenlerimizin Verdiği Matematik Özel Dersler

http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifİlköğretim Öğrencileri İçin Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifSbs Sınavları İçin Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifLise 1 Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifLise 2 Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifLise 3 Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifLise 4 Matematik
http://www.ozelderse.com/images/bosluk2.gifYGS Hazırlık İçin Matematik

lys matematik LYS Hazırlık İçin Matematik

Geometri

Geometri doğası itibariyle sezgisel bir yapıya sahiptir. Buda geometri öğretmenin; şekiller arasındaki ilişkileri görebilme gücünün, geometrik kavramların ve kuralların birbirleri arasındaki bağları kullanabilme yeteğinin çok iyi olmasını gerektirir.

Geometri her matematik öğretmeninin anlatamayacağı bir derstir. Matematik dersi veren bir öğretmen eğer geometri dersine yeteri kadar ilgi duymamışsa ve hayatında aktif olarak geometri dersi anlatmıyorsa bu dersi anlatmakta zorlanacaktır. Buda doğal olan sonucu yani başarısızlığı getirecektir.

Merkezimiz bu başarısızlıktan sakınmak için geometri özel derslerini aktif olarak geometri öğretmenliği yapan veya matematikle birlikte geometri dersi de anlatan öğretmenlerle yapmaktadır.

Açılardan üçgenlere, alan hacim hesaplarından katı cisimlere kadar problem yaşadığınız tüm geometri konularıyla ilgili bizimle tanışırsanız profesyonelllerden özel ders alırsınız.

Öğretmenlerimizin verdiği Geometri Dersleri

Geometri Özel DersSbs Sınavlarına Hazırlık
Geomeri Özel Dersİlköğretim Okula Destek
Geometri Özel DersLise 1 Geometri
Geometri Özel DersLise 2 Geometri
Geometri Özel DersLise 3 Geometri
Geometri Özel DersLise 4 Geometri
Geometri Özel DersAnalitik Geometri
Geometri Özel DersYGS - LYS Hazırlık Geomeri

Fen Bilgisi

Fen Bilgisi;
ilköğretim 2. kademe öğrencileri için fizik, kimya ve biyoloji konularından oluşan bir derstir. Öğrencilerin özellikle fizik konularında zorlandığı fen bilgisi dersinin ağırlığını fizik ve biyoloji konuları oluşturur.Kimya konuları ise yeni ilköğretim müfredatıyla olabildiğince azaltılmıştır.

Merkezimiz ders alanlarına en iyiye yakın bir özel ders deneyimi yaşatmak için; fen bilgisi öğretmen kadrosunu oluştururken öğretmenlerinin deneyim, bilgi ve formasyon gibi kriterlerin yanında geçmişte ders verdikleri öğrencilerin izlenimlerini de almıştır.

Bizden fen bilgisi öğretmeni istediğiniz zaman öğrencinizin ihtiyacı olan konuya yönelik öğretmen tercihinde de bulunabilirsiniz. Fen Bilgisi öğretmeni yerine fizik, kimya, biyoloji ayrı ayrı branşlarda alanının uzmanı öğretmenler de isteyebilirsiniz.

Fen Bilgisi Özel Derslerinizde Öğretmeniniz Ne Yapar ?

Öğretmenlerimiz; günümüz şartlarında öğrenci başarısına etki eden faktörlerin çeşitlendiğini çok iyi özümsemişlerdir. Artık sadece ders anlatarak öğrencide başarıyı yakalamaya çalışmak büyük eksiklikleri olan bir yöntemdir. Bunun için ders veren öğretmeniniz kendisini öğrencisine ders anlatmanın yanında motivasyon, zaman planlaması, hedef belirleme ve öğrenci takibi gibi öğrenci koçluğunu ilgilendiren alanlardada sorumlu hissetmelidir.

Öğretmenlerimizin Verdiği Fen ve Teknoloji Dersleri

Fen Bilgisiİlköğretim 5 Fen ve Teknoloji
Fen Bilgisiİlköğretim 6 Fen ve Teknoloji
Fen Bilgisiİlköğretim 7 Fen ve Teknoloji
Fen Bilgisiİlköğretim 8 Fen ve Teknoloji

Fizik

Lisede veya Öss hazırlıkta fizikle probleniz var yada fizik dersinde daha iyi olmak istiyorsunuz merkezimiz size özel çözümler sunan öğretmenleriyle ders çalışmayı deneyebilirsiniz.

Merkezimiz fizik öğretmenleri ile; isterseniz hareket edin isterseniz optik konularına göz atın. Elektrik ile ilgili konuları işlerken manyetizmayı unutmayın.
Yani fiziğin tüm konuları için bizden özel ders desteğinde bulunabilirsiniz.
Emin olun merkezimiz sizin için en iyi fizik öğretmenlerinden birini önerecektir.


Öğretmenlerimizin Verdiği Fizik Dersleri

Fizik Özel Dersİlköğretim Okula Destek
Fizik Özel DersLise 1 Fizik
Fizik Özel DersLise 2 Fizik
Fizik Özel DersLise 3 Fizik
Fizik Özel DersLise 4 Fizik
Fizik Özel DersYGS - LYS Sınavına Hazırlık

Kimya

Lisede veya Öss hazırlıkta kimyada probleniz var yada kimya dersinde daha iyi olmak istiyorsunuz merkezimiz size özel çözümler sunan öğretmenleriyle ders çalışmayı deneyebilirsiniz.
Merkezimizin
kimya öğretmenleri ile; isterseniz atom isterseniz gazlar konularına göz atın. Organik kimya ile ilgili konuları işlerken alkanlar ve alkenleri unutmayın.
Yani kimyanın tüm konuları için bizden özel ders desteğinde bulunabilirsiniz.


Öğretmenlerimizin Verdiği Kimya Dersleri

İlköğretim Okula Destek
Lise 1 Kimya
Lise 2 Kimya
Lise 3 Kimya
Lise 4 Kimya
YGS - LYS Sınavına Hazırlık

Biyoloji

Lisede veya Öss hazırlıkta biyolojide probleniz var yada biyoloji dersinde daha iyi olmak istiyorsunuz Merkezimiz size özel çözümler sunan öğretmenleriyle ders çalışmayı deneyebilirsiniz.

Merkezimizin biyoloji öğretmenleri ile; isterseniz hücre isterseniz canlılar alemi konularına göz atın. Sistemler ile ilgili konuları işlerken solunum ve boşaltım sistemlerini unutmayın.
Yani biyolojinin tüm konuları için bizden özel ders desteğinde bulunabilirsiniz.

 

Öğretmenlerimizin Verdiği Biyoloji Dersleri

İlköğretim Okula Destek
Lise 1 Biyoloji
Lise 2 Biyoloji
Lise 3 Biyoloji
Lise 4 Biyoloji
YGS - LYS Sınavına Hazırlık