Başkent Konuşma ve Psikolojik Destek Merkezi Ankara

Hakkımkızda

e-Posta Yazdır PDF

Başkent Konuşma Eğitim Merkezi ; 2007 yılında kurulmuş olup, uzman eğitmenlerimizle kekemelik, artiülasyon, tutukluluk, hızlı konuşma ve diğer konuşma bozuklukları üzerine eğitim vermekteyiz. Derslerimizi temiz ve nezih bir ortamda,  sıcak kanlı eğitmenlerimiz eğitim alan kişilerle bire bir ilgilenerek vermektedir. Bu zamana kadar 600 ün üzerinde kişi eğitime katılmıştır ve hepsindende son derece güzel sonuçlar alınmıştır. Şimdiye kadar bizden eğitim alan öğrencilerin ve  ailelerin hiç bir memnuniyetsizliğini yaşamadık.

Bizim ayrıcalığımız bizden eğitim alan kişilerin ve ailesinin bize referans olmalarıdır.

Ülkemizde 3 milyon kekeme ve bundan daha fazla diğer konuşma bozukluğu yaşayan vatandaşımız bulunmaktadır. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz bu yıllarda bu durum konuşma bozukluğunu Maalesef daha da çok tetiklemektedir. Bütün bu olumsuzlukları göz önünde bulundurarak bu hizmeti sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Genel merkezimiz Ankara Kızılay'da dır, ayrıca Samsun 'da da şubemiz bulunmaktadır. İstekler doğrultusunda  diğer illerimizde de şubeleşme çalışmaları yapılacaktır.